Bal Karnawałowy

W sobotę, 27 stycznia odbył się bal karnawałowy dla wszystkich dzieci z naszej szkoły. Bogaty program zabaw i konkursów sprawił że żadne dziecko się nie nudziło.  Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach. Szkolna sala wypełniła się księżniczkami, wróżkami, rycerzami, zwierzętami, superbohaterami, a nawet mówiącą pralką do prania. Najpiękniejsze stroje zostały nagrodzone.  Entuzjazm wzbudziły także zawody krzesełkowe, przeciąganie liny oraz wyścigi podczas dmuchania rybek z papieru. Wszyscy uczniowie otrzymali również nagrody i upominki. Wspólne pląsy z niezastąpionym DJ Tomkiem i wyjątkową roztańczoną siostra Danutą wywołały falę spontanicznej radości. Dzieci otrzymały też słodki poczęstunek.  To była niezwykły bal karnawałowy, którego uczestnicy na pewno szybko nie zapomną.

Na fotorelację zapraszamy do galerii.