Boże Narodzenie w naszej szkole

Jak co roku, ostatni tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole mogliśmy przeżywać wyjątkowe chwile. Podczas świątecznego kiermaszu podziwialiśmy moc ozdób świątecznych wykonanych przez naszych uczniów, a także niezwykłe świąteczne stoiska naszych zaproszonych gości. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, a naszym wychowankom gratulujemy wytrwałości i ofiarnej pracy podczas przygotowania ozdób świątecznych.

W niezwykłą atmosferę Bożego Narodzenia wprowadziły nas też Jasełka, zaprezentowane przez uczniów klas VI i VII. Spektakl przybliżył widzom zdarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat – historię dzieciątka Jezus, Maryi i Józefa. Nie zabrakło także  pastuszków, aniołków i Trzech Króli. Część artystyczna została wzbogacona śpiewaniem kolęd i pastorałek. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim zebranym  życzenia bożonarodzeniowe.

Obecność rodzin naszych uczniów oraz zaproszonych gości, sprawiła, że spotkanie było wyjątkowe i dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Fotorelacja z dzisiejszych wydarzeń w naszej galerii.