Graj o zdrowie, wygraj przyszłość

W imieniu organizatorów projektu “Graj o zdrowie, wygraj przyszłość”, którego celem jest walka z chorobami cywilizacyjnymi wśród dzieci i młodzieży, realizowanym przy udziale najlepszych siatkarzy świata: Giba, Vladimir Grbić, Paweł Zagumny, pragniemy zaprosić do udziału w bezpłatnym treningu.

22 września w Copper Box Arena, Queen Elizabeth Olympic Park odbędzie się I Otwarty Bezpłatny Trening Akademii Siatkówki, który poprowadzi mistrz Europy i świata Paweł Zagumny.

Będzie to niepowtarzalna okazja, zarówno dla rodziców i dzieci do spotkania z gwiazdami siatkówki oraz reprezentantem Polski Pawłem Zagumnym. Wszyscy uczestnicy będą mieli szansę porozmawiać z mistrzem, zrobić zdjęcie i co najważniejsze potrenować pod okiem wybitnego zawodnika.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.

Gościem specjalnym będzie  Giancarlo Russo, który poprowadzi warsztaty kulinarne dla rodziców.

Jak można się zapisać :

Do rozpoczęcia treningów w Akademii wystarczy wykonać  jedną z poniższych czynności:

1.Wypełnić formularz Formularz Rejestracyjny

2.Skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem  0788 566 44 84

3.Znaleźć nas na facebooku – Akademia Siatkówki  Pawła  Zagumnego w Londynie i wypełnić formularz.

4.Skontaktować się z nami drogą mailową na adres akademia@naszlondek.co.uk