Kiermasz Wielkanocny w naszej szkole

W dniu 24 marca odbył się u nas kiermasz wielkanocny. W całej szkole panowała świąteczna i wiosenna atmosfera.

W trakcie kiermaszu można było nabyć ozdoby i dekoracje świąteczne, pisanki oraz palmy. Nie zabrakło także przepięknych stroików, baranków, kurczaczków, zajączków, koszyczków i kartek. Nasi uczniowie przekazali na kiermasz, wykonane i pomalowane przez nich koszyczki wielkanocne z papieru.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wesprzeć naszą akcję i zakupili ozdoby wielkanocne, a tym samym wspomogli leczenie małej Siobhan. Ze sprzedaży smakołyków zebrano £488, które w całości przekazane zostaną na konto chorej dziewczynki. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony rodziców oraz samych uczniów.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia,  wszyscy którzy przynieśli Palmy Wielkanocne dostali symboliczne nagrody – Wielkanocne Pierniczki, a najpiękniejsze zostały wyróżnione i nagrodzone.

To wydarzenie wprowadziło całą społeczność szkolną w nastrój zbliżających się świąt i przypomniało, że Wielkanoc tuż, tuż. Wszystkim, którzy odwiedzili nasz w tym dniu i włączyli się w przygotowanie kiermaszu ogromnie dziękujemy.

Fotorelacja w naszej galerii.