Nasze lekcje – klasa 2B

Witamy w klasie 2b. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi wspomnieniami z lekcji.

Jednym z tematów lekcji w klasie drugiej, który już zdążyliśmy omówić był temat „Podróże marzeń”. Dzieci bardzo aktywnie brały udział w dyskusji i chętnie „dzieliły się” z kolegami i koleżankami swoimi marzeniami. Oj piękne dzieci mają marzenia – od zwierzątek przez nowe gry playstation, baseny, odwiedziny Dziadków aż po wycieczkę do Dubaju.
Po krótkiej pogadance dzieci narysowały to o czym mówiły, koniecznie musicie to zobaczyć!!!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii „2b – Marzenia”.

W zeszłym tygodniu – 24 listopada, urządziliśmy w klasie Andrzejki. Dzieci poznały tradycyjne zabawy andrzejkowe i miały okazję w nich uczestniczyć, uczyły się respektowania reguł zabaw i gier zespołowych. Łapaliśmy rybki z przepowiedniami, rzucaliśmy sznurówkami sprawdzając kto będzie najsławniejszy i najbogatszy oraz jak na imię będzie miał nasz najlepszy przyjaciel, wybieraliśmy obrazki z ulubionym zwierzątkiem, które mówił nam bardzo dużo o naszym charakterze. Śmiechu nie było końca.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii „2b – Zabawy Andrzejkowe”.