Pasowanie na ucznia 2017

W dniu 14.10.2017r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

Pierwszoklasiści przygotowali krótki program artystyczny, w którym recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki ku uciesze wszystkich zgromadzonych. Następnie złożyli uroczysty tekst ślubowania, w którym obiecywali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami, po czym zostali pasowani dużym ołówkiem przez panie wychowawczynie, co oznacza przyjęcie do społeczności szkolnej. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz ksiązeczkę.

Bardzo dziękujemy rodzicom za wkład włożony w przygotowanie dzieci do uczestnictwa w tej pięknej uroczystości oraz Pani Alicji Heeren za oprawę muzyczną.Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w nauce!

Na fotorelacje z wydarzenia zapraszamy do galerii “Pasowanie na ucznia“.