PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

W naszej szkole odbywają się katechezy przygotowujące do Sakramentu I Komunii Św. prowadzone przez ks. Proboszcza Marka.

Zapraszamy do odwiedzenia strony parafii dotyczącej Komunii Świętej.

Administracja szkoły przyjmuje zapisy osobiście od godz. 9:15 do godz. 12:30. Prosimy rodziców o przygotowanie wymaganych dokumentów i zaplanowanie zapisu z wyprzedzeniem aby uniknąć dłuższego czasu oczekiwania.

I Komunia Święta 2019

• Formularze zgłoszeniowe bedą rozdawane po Mszach Świętych w kościołach w niedziele 20 maja, 27 maja i 3 czerwca.
  • Termin składania podań do ks.Romana upływa 17 czerwca 2018.
  • Pierwsze spotkanie organizacyjne - 26 czerwca o godz. 19:00 w kościele św. Filipa na Finchley.

Wymagane dokumenty

• jeden dokument do wglądu potwierdzający aktualny adres zamieszkania (np. wyciąg bankowy, rachunek za prąd/gaz/wodę)
  • wypełniony formularz przynależności do parafii dostępny tutaj (click here for an English version of the form) (tylko nowe rodziny)*
  • *Rodzice zapisujący kilkoro dzieci są proszeni o wypisanie imion na jednym formularzu.

Opłata za przygotowanie do Komunii Świętej

• £120 za każde przystępujące dziecko [wynajem klasy]