PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

W naszej szkole odbywają się katechezy przygotowujące do Sakramentu I Komunii Św. prowadzone przez ks. Proboszcza Marka.

Zapraszamy do odwiedzenia strony parafii dotyczącej Komunii Świętej.

Administracja szkoły przyjmuje zapisy osobiście od godz. 9:15 do godz. 12:30. Prosimy rodziców o przygotowanie wymaganych dokumentów i zaplanowanie zapisu z wyprzedzeniem aby uniknąć dłuższego czasu oczekiwania.

I Komunia Święta 2019/20

• Pierwsze spotkanie informacyjne: 9 lipiec 2019 w kościele Św. Filipa na Finchley po mszy Świętej o 19:00.
  • Formularze zgłoszeniowe będą rozdawane po Mszach Świętych w kościołach przez cały miesiąc czerwiec lub dostępne na stronie.

Wymagane dokumenty

• jeden dokument do wglądu potwierdzający aktualny adres zamieszkania (np. wyciąg bankowy, rachunek za prąd/gaz/wodę)
  • wypełniony formularz przynależności do parafii dostępny tutaj (click here for an English version of the form) (tylko nowe rodziny)*
  • *Rodzice zapisujący kilkoro dzieci są proszeni o wypisanie imion na jednym formularzu.

Opłata za przygotowanie do Komunii Świętej

• £120 za każde przystępujące dziecko (wynajem klasy + katechizm)
  • Przyjmujemy zapisy dzieci na zajęcia religii do 22/06/2019