PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

W naszej szkole odbywają się katechezy przygotowujące do Sakramentu I Komunii Św. prowadzone przez ks. Proboszcza Romana Kowalskiego.

Administracja szkoły przyjmuje zapisy osobiście od godz. 9:15 do godz. 12:30. Prosimy rodziców o przygotowanie wymaganych dokumentów i zaplanowanie zapisu z wyprzedzeniem aby uniknąć dłuższego czasu oczekiwania.

Wymagane dokumenty

• jeden dokument do wglądu potwierdzający aktualny adres zamieszkania (np. wyciąg bankowy, rachunek za prąd/gaz/wodę)

• wypełniony formularz zgłoszenia do Komunii Św, dostępny tutaj (click here for an English version of the form). *

*Rodzice zapisujący kilkoro dzieci są proszeni o wypisanie imion na jednym formularzu.

*Formularz zgłoszenia nie będzie przyjęty bez podpisu ks. Proboszcza Romana Kowalskiego.

Opłata za przygotowanie do Komunii Świętej

• £120 za każde przystępujące dziecko [wynajem klasy]

Polecane strony

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszej parafii dotyczącej Komunii Świętej. Zachęcamy również do lektury bogatego źródła informacji o I Komunii Świętej w serwisie Opoka: http://www.opoka.org.pl/varia/komunia/