Współpraca z naszą szkołą

Serdecznie zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby, instytucje oraz firmy do współpracy z naszą szkołą. Poniżej przedstawiamy typowe przykłady sponsorowania różnych wydarzeń w naszej szkole.

STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA POLSKA

Z przyjemnością informujemy, że w 2017r. nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach projektu „Wsparcie funkcjonowania polskich szkół społecznych w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanach Zjednoczonych Ameryki". W tym roku nasza szkola otrzymała wsparcie w formie jednorazowych nagród okolicznościowych dla nauczycieli i dyrektorów pracujących w polskiej szkole sobotniej w wysokosci £2,960; oraz zwrot części opłat za wynajem pomieszczeń szkoły w wysokości £2,399.56.

FOOTBALL ACADEMY

Jeden z naszych sponsorów, szkółka piłkarska Football Academy zaprasza do zapisywania dzieci do akademii na Barnet.