Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Długo oczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego przypadł na słoneczny, gorący dzień, pozytywnie zapowiadający rozpoczynające się wakacje. Od samego rana szkoła zapełniła się elegancko ubranymi dziećmi z rodzicami, trzymającymi w dłoniach pęki kwiatów. Główny hol szkolny odświętnie przygotowany  na uroczystość, z trudem pomieścił uczniów, pedagogów i przybyłych gości. Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą  o godz.9.30.

Po nabożeństwie głos zabrała pani dyrektor która w szczególny sposób podziękowała nauczycielom: Małgorzacie Bąkowskiej, Katarzynie Motaali, Karolinie Sujkowskiej, Agnieszce Kuc, Magdalenie Niedźwiedzkiej, Sylwi Werner, Beacie Bucewce, Annie Janus, Bożenie Komorowskiej-Fąfara, Katarzynie Władyce i Grzegorzowi Groniowi, którzy w tym roku żegnali się z naszą szkołą. Chwile wzruszenia towarzyszyły nam również, gdy musieliśmy pożegnać wyjątkowego kapłana i przyjaciela szkoły ks. Romana Kowalskiego. Były łzy, podziękowania i życzenia przekazane w wyjątkowy sposób, bo w formie laurek, kartek i listów wykonanych przez naszych uczniów. W imieniu dzieci i grona pedagogicznego dziękowaliśmy za czas, który Ksiądz spędził razem z nami. Będziemy pamiętać jego słowa, które były do nas kierowane podczas kazań na mszach świętych.

Ks. Roman Kowalski  dał się poznać jako człowiek sympatyczny, odpowiedzialny, wrażliwy i wyrozumiały. Poświęcił wiele uwagi najmłodszym parafianom, wykazując się wielką cierpliwością i życzliwością. Pokazywał, że dobry humor, żart a przede wszystkim uśmiech jest niezbędny w kontaktach z Panem Bogiem.

Następnie pani dyrektor podziękowała wszystkim za cały rok wspólnej pracy, po czym zostały wręczone świadectwa dla uczniów wyróżniających się w nauce, nagrody w konkursach „Mam talent” i „ Palce lizać”, a także podziękowania dla rodziców za ich zaangażowanie w działalność szkoły.

Dziękujemy wszystkim za ten rok: Dyrekcji, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom administracji i sklepiku szkolnego, Dyżurnym, Uczniom i Rodzicom. Życzymy dużo uśmiechu i udanych wakacji:)

Zdjęcia z zakończenia tutaj.