Z A P R O S Z E N I E

Zarząd Polskiej Szkoły Sobotniej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Londynie mają zaszczyt i przyjemność zaprosić rodziców, procowników szkoły i dzieci na Dzień Patrona i obchody  Jubileuszu 10 – lecia powstania naszej placówki, które odbędą się 10 marca 2018 roku w godz. 9.30 -12.45 w Bishop Douglass High School, Hamilton Road, N2 0SQ  w Londynie.

Polska Szkoła Sobotnia im. kardynała Stefana Wyszyńskiego została założona w 2008 roku. Dzięki ofiarnej pracy nauczycieli, rodziców i wolontariuszy naszej szkoły, w ciągu  10 lat staliśmy się jedną z największych placówek edukacji polonijnej w Wielkiej Brytanii. Naszą misją nieodmiennie pozostaje troska o piękno polszczyzny na emigracji oraz krzewienie polskiej tradycji, kultury oraz dzielenie się świadectwem wiary wśród dzieci i młodzieży, które żyją poza granicami kraju.

Będziemy zaszczyceni obecnością w tym ważnym dla nas dniu.

Program uroczystości:

• 9.30 – Powitanie i przemowa gości
  • 10.00 – 11.30 Msza Świeta koncelebrowana pod przewodnictwem biskupa K. Nitkiewicza
  • 11.30 – 11.45   Przerwa techniczna
  • 11.45 – 12.45   Część artystyczna