Festyn Rodzinny

Wstęp na festyn jest darmowy*:

• * £10 – wejsciówki bez limitu dla dzieci na zamek dmuchany, ślizgawkę, bungee oraz koło fortuny
  • * £3 – pojedyncze wejście na atrakcje
  • * Inne płatne atrakcje: loterie, bar, gril oraz losy na Loterie Fantową.
  •  preferowana forma płatności: gotówka

Parking wyłącznie za szkołą. Wjazd bramą wyjazdową (pod prąd). Prosimy o zwolnienie i zachowanie szczególnej ostrożności!

Festyn zakończymy około godziny 22.00. Gwarantujemy wspólną świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Jednocześnie zachęcamy do aktywnego włączenia się w przygotowania i wsparcie nas w organizacji festynu. Chętnie przyjmiemy używane zabawki, książki, fanty, nagrody. Trójki klasowe przygotowywać będą Kosze Klasowe do Loterii.

W tym dniu zajęcia szkolne kończymy o godzinie 12.00.

Serdecznie zapraszamy.