ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/21

Dziękujemy za zainteresowanie naszą szkołą sobotnią.
Zapisy do szkoły będą trwały od poniedziałków do śród.
Sesje poniedziałek-środa pomogą nam w jak najlepszym przygotowaniu szkoły na przyjęcie nowych uczniów  i przesłanie odpowiednich dokumentów.

UWAGA: Szkoła nie prowadzi zapisów poza systemem online. Aby dokonać zapisu wymagany jest formularz (dostępny poniżej) oraz opłata (wyłącznie przelewem na konto szkoły).

Uwaga - Brak miejsc w zerówce, klasach pierwszych, trzecich i szóstych. Możliwe jest wpisanie na listę rezerwową.

Zapisy do szkoły na rok 2020/21 będą prowadzone online za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie.

Aby dokonać zapisu wymagany jest formularz oraz opłata.

Przed zapisem:

1. Prosimy o zapoznanie się z opłatami oraz regulaminem naszej szkoły
  2. Dokonanie przelewu depozytu w wysokości £100 od dziecka (aktualni uczniowie) lub pełnej kwoty (nowe rodziny). Prosimy o wpisanie nazwiska dziecka jako referencji na przelewie bankowym.
    • UWAGA: dokonanie wpłaty nie gwarantuje miejsca w szkole. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ostateczna decyzja przyznania miejsca należy do zarządu szkoły. W sytuacji gdy szkoła nie może przyjąć ucznia wpłata zostanie zwrócona na konto rodzica w terminie do 14 dni.
    • Rodziny korzystające z przywileju płatności w ratach zobowiązane są do uregulowania należności za szkołę do 31 października.
  3. Prosimy o wypełnienie formularza - w formularzu prosimy o wpisanie referencji użytej przy dokonaniu wpłaty na konto szkoły

Dane konta:

Cardinal Wyszynski Polish Saturday School

Account Number: 31924499

Sort Code: 23-05-80

Opłaty w roku szkolnym 2020/2021

• 1 dziecko - £345 [£310 czesne + £35 podręczniki i pomoce naukowe]
  • 2 dzieci - £570 [£310 + £190 czesne (zniżka 40% na drugie dziecko) + £70 podręczniki i pomoce naukowe]
  • 3 i więcej dzieci - £665 [£500 + £60 czesne (zniżka 80% na trzecie dziecko) + £105 podręczniki i pomoce naukowe]
  • Dzieci spoza szkoły przygotowujących się do I Komunii Świętej - £120 od dziecka. W opłatę wliczony jest katechizm. Całość opłaty za przygotowanie pobierana jest przy zapisie. Więcej informacji o komunii tutaj.

Dopłata za A-Level

• 1 dziecko - £100