ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/22

Dziękujemy za zainteresowanie naszą szkołą sobotnią.
ZAPISY BĘDĄ TRWAŁY OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY.
SESJE PONIEDZIAŁEK-ŚRODA POMOGĄ NAM W PRZYGOTOWANIU SZKOŁY NA PRZYJĘCIE NOWYCH UCZNIÓW I PRZESŁANIE ODPOWIEDNICH DOKUMENTÓW.

Szkoła nie prowadzi zapisów poza systemem online. Aby dokonać zapisu wymagany jest formularz (dostępny poniżej) ORAZ opłata (wyłącznie przelewem na konto szkoły).

UWAGA: Brak miejsc w klasach 6, 7 oraz GCSE.  Możliwe jest wpisanie na liste rezerwową.

Zapisy do szkoły na rok 2021/22 będą prowadzone online za pomocą formularza dostępnego poniżej.

Aby dokonać zapisu wymagany jest formularz oraz opłata.

Przed zapisem:

1. Prosimy o zapoznanie się z opłatami oraz regulaminem naszej szkoły.
  2. Dokonanie przelewu depozytu w wysokości £100 od dziecka (aktualni uczniowie) lub pełnej kwoty (nowe rodziny). Prosimy o wpisanie tej samej referencji na przelewie bankowym oraz formularzu (np. imię i nazwisko dziecka).
    • UWAGA: dokonanie wpłaty nie gwarantuje miejsca w szkole. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ostateczna decyzja przyznania miejsca należy do zarządu szkoły. W sytuacji gdy szkoła nie może przyjąć ucznia wpłata zostanie zwrócona na konto rodzica w terminie do 14 dni.
    • Rodziny korzystające z przywileju płatności w ratach zobowiązane są do uregulowania należności za szkołę do 31 października.
  3. Prosimy o wypełnienie formularza - w formularzu prosimy o wpisanie referencji użytej przy dokonaniu wpłaty na konto szkoły (aby wypełnić formularz na więcej niż jedno dziecko, prosimy kliknąć "Dodaj Dziecko" pod informacjami o alergiach)

Dane konta:

Cardinal Wyszynski Polish Saturday School

Account Number: 31924499

Sort Code: 23-05-80

Opłaty w roku szkolnym 2021/2022

• 1 dziecko - £345 [£310 czesne + £35 podręczniki i pomoce naukowe]
  • 2 dzieci - £570 [£310 + £190 czesne (zniżka 40% na drugie dziecko) + £70 podręczniki i pomoce naukowe]
  • 3 dzieci - £665 [£500 + £60 czesne (zniżka 80% na trzecie dziecko) + £105 podręczniki i pomoce naukowe]
  • 4 dzieci i więcej - opłata + £35 (podręczniki i pomoce naukowe)
  • Dzieci spoza szkoły przygotowujących się do I Komunii Świętej - £120 od dziecka. W opłatę wliczony jest katechizm. Całość opłaty za przygotowanie pobierana jest przy zapisie. Więcej informacji o komunii tutaj.

Dopłata za A-Level

• 1 dziecko - £100