Święta Bożego Narodzenia

11 grudnia był szczególnym dniem w naszej szkole ponieważ ostatni raz spotykaliśmy się przed świętami Bożego Narodzenia oraz pierwszy raz od czasu epidemii mogliśmy na nowo przeżywać Jasełka i podziwiać świąteczne rękodzieło na naszym kiermaszu.
Przesłaniem Jasełek było ukazanie sensu Bożego Narodzenia poprzez odtworzenie najważniejszych wydarzeń z tamtego okresu przy użyciu dramy i tradycyjnych, polskich kolęd i pastorałek.  Dziękujemy  uczniom klas piątych za wspaniałą grę aktorską, wychowawcy i nauczycielom, którzy wyreżyserowali jasełka oraz rodzicom za okazaną pomoc i współprace.

Bardzo też dziękujemy gościom z telewizji TVP Polonia, dzięki którym ten dzień na dłużej zostanie w naszej pamięci.

Reportaż: https://magazynzwysp.tvp.pl/57468895/jaselka-w-polskiej-szkole-w-polnocnym-londynie

Przed Jasełkami na holu szkoły odbył się Kiermasz Świąteczny, gdzie prezentowano wykonane własnoręcznie różne ozdoby, stroiki i smakołyki. Gorące podziękowania składamy wszystkim rodzicom, babciom i dziadkom, przyjaciołom szkoły oraz oczywiście naszym drogim uczniom, którzy aktywnie przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia tej wspaniałej imprezy.

Mamy nadzieję, że liczni goście, którzy odwiedzili tego dnia nasza szkołę, zabrali ze sobą prócz pięknych stroików i pachnących ciast niepowtarzalną świąteczną atmosferę.

Życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zdjęcia dostępne tutaj.