PRACA

Nasza szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę złożoną z ponad 30 nauczycieli. Wszyscy nauczyciele naszej szkoły otrzymują wynagrodzenie na zasadzie umowy-zlecenia. Zajęcia dydaktyczne odbywają się przez 34 soboty w ciągu roku szkolnego przez 4 godziny lekcyjne od 9.10 do 12.45.

Oferujemy zajęcia dla dzieci od 3-go do 16-tego roku życia, dlatego rekrutujemy zarówno nauczycieli nauczania początkowego, nauczycieli przedmiotowych z języka polskiego, historii Polski, geografii Polski, katechezy, jak również nauczycieli z kwalifikacjami do prowadzenia zajęć przygotowujących do egzaminów GCSE i A-level z języka polskiego. Współpracujemy również z logopedą i psychologiem. Administracja szkoły skupia osoby z kwalifikacjami i doświadczeniem w księgowości, prawie i marketingu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV, wraz z danymi kontaktowymi jednej osoby mogącej wystawić opinię na naszą prośbę, na adres rekrutacja@polska-szkola.org.uk. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Szkoła poszukuje polonisty.

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt pod nr tel. +44 7720968503.