Cards of Care

Uczniowie naszej szkoły od przedszkola do A-level wzięli udział w przepięknej akcji „Cards of Care” mającej na celu przygotowanie kartek dla ludzi samotnych i starszych z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz żydowskiego Święta Świateł – Chanuka. Akcja okazała się wielkiej sukcesem, rozdano ponad 11,000 kartek na terenie całej Wielkiej Brytanii. Naszej szkole udało się ich wykonać 432!!!
Dzieci wykazały się ogromną wyobraźnią i zaangażowaniem w wykonaniu swoich prac. Kartki, które otrzymali podopieczni domów opieki i ludzie samotni były niepowtarzalne, oryginalnie i w dodatku z życzeniami samodzielnie wypisanymi przez dzieci.
Nasi uczniowie zdali egzamin z życzliwości i empatii na medal! Wielki ukłon należy się również niezastąpionym Rodzicom naszych uczniów, których wkład w tą akcję jest nieoceniony! Bardzo dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna! Radość starszych osób z kartek, które otrzymali dzięki Państwu i Dzieciom jest bezcenna.
Mamy nadzieje, ze akcja ta stanie się naszym pięknym,  corocznym zwyczajem.
Zdjęcia z realizacji projektu oraz reakcją adresatów kartek po ich otrzymaniu można zobaczyć na Instagramie @cardsofcare13. Może uda Wam się zobaczyć kogoś kto otrzymał kartkę właśnie od Was.