Dzien babci i dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i poczuciem bezpieczeństwa. Dziadkowie dla swych wnuków zawsze mają czas, chętnie pomagają, są cierpliwi, rozumieją i bezgranicznie kochają. W podziękowaniu za Ich wielkie serca we wszystkich klasach poprowadzono tematyczne spotkania związane ze Świętem Babci i Dziadka. To dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Dzieci przedstawiły programy artystyczne, prezentując wiersze, piosenki oraz laurki.. Wyjatkowych wzruszeń dostarczyli nam dziadkowie, którzy dzięki pomocy nauczycieli i bliskich, połączyli się wirtualnie z wnuczętami podczas lekcji i wywołali tym łzy i radość, a niezwykłą niespodzianką było także to, że babcie i dziadziusiowie sami przeczytali dzieciom opowiadanie. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich obecność w naszym życiu, za ich miłość i piękno wewnętrzne oraz ich bezgraniczne zaangazowanie i poświęcenie.
Zdjęcia dostępne tutaj.