Dzien mamy i taty

Dnia 18 maja 2019 roku uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Mamy i Taty.

Akademię z tej okazji przygotowały dzieci klas II i IV. Po serdecznych słowach powitania, Rodzice mieli przyjemność podziwiać swoje pociechy na scenie. Oklaskom, uśmiechom, a nawet łzom nie było końca.

Uczniowie klas II przygotowali piękne wierszyki i piosenki. Natomiast uczniowie klas IV  humorystyczne scenki.

Wierzymy, że wszystkim bardzo podobaly się występy naszych aktorów i chętnie będziemy wracać pamięcią do tego wydarzenia. Tym bardziej , ze wszystkie przedstawione wierszyki, piosenki wypływały przede wszystkim z głębi dziecięcych serc.

Drodzy Rodzice, dziękując Wam za trud wychowania, wartości , które przekazujecie swoim pociechom,  życzymy Wam dużo zdrowia, wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe , co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w malutkim słowie szczęście. Sto lat!!!

Zdjęcia dostępne tutaj.