Gold Award

Miło nam poinformować Państwa, że w maju 2014 roku nasza szkoła została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem, tzw. Gold Award, nadanym nam przez angielską organizację pozarządową NRCSE (National Resource Centre for Supplementary Education). NRCSE prowadzi program Quality Framework for Supplementary Education, w ramach którego szkoły uzupełniające mogą dopełnić wszelkich prawnych formalności oraz zasad dobrych praktyk, tak aby zapewnić najwyższy poziom nauczania w placówce.

Aby uzyskać to prestiżowe wyróżnienie musieliśmy wykazać, że spełniamy surowe kryteria związane z bezpieczeństwem uczniów, przejrzystością finansową, oraz, że jako placówka edukacyjna zapewniamy bardzo wysoki poziom kształcenia. Tym samym, zostaliśmy oficjalnie uznani za liczącego się gracza na mapie szkolnictwa uzupełniającego (tzw. supplementary education) na terenie Wielkiej Brytanii. Uzyskane wyróżnienie otwiera naszej szkole możliwości nawiązywania kontaktów partnerskich z organizacjami brytyjskimi oraz ubiegania się o wsparcie finansowe ze strony szeregu angielskich organizacji pozarządowych, a także władz lokalnych w Barnet.

Pamiątkowe zdjęcie uczestników spotkania, podczas kórego przyznano naszej szkole Gold Award