Konkurs „Mój znak – Orzeł Biały”

Dnia 24 listopada w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno- patriotycznego pt. „Mój znak - Orzeł Biały”.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas młodszych, od zerówki do klasy drugiej. Celem konkursu było kształtowanie u dzieci postaw patriotycznych oraz poszerzenie wiedzy o symbolach narodowych Polski. Technika i format pracy były dowolne.

Dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością, wykorzystując w swoich pracach przeróżne techniki (od farb, przez piórka, gips aż po plastikowe łyżeczki).

Jury w składzie:

Pani Dyrektor Joanna Melańczuk, Pani Magdalena i Pani Natalia Penar miało niezwykle trudne zadanie. Prace dzieci były niesamowite!!!

Zwycięzcami konkursu zostali:

Miejsce I - Patrycja C i Nicolas L

Miejsce II - Julia P i Alicja W

Miejsce III - Dawid K

Wyròżnienia powędrowały do:

• Aleksander D
  • Maja W
  • Victoria Sabina C
  • Oliwia W
  • Wiktoria S
  • Julia Z
  • Samuel C
  • Dominik W
  • Tomasz P
  • Derin Y
  • Adam J
  • Mikołaj C
  • Aleksandra D
  • Dominika Z

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i słodkościami, a zwycięzcy otrzymali również nagrody książkowe.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.