Rozpoczęcie roku szkolnego

16 września był dla wszystkich uczniów i nauczycieli ważnym dniem w naszej szkole. Podczas inauguracji roku szkolnego Pani Dyrektor Joanna Rann powitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości. Następnie wprowadzono poczet sztandarowy i wspólnie zaśpiewaliśmy nasz hymn narodowy „Mazurek Dąbrowskiego”.

Wyjątkowym momentem tego dnia była uroczysta Msza Święta celebrowana przez naszego nowego Duszpasterza ks. Aleksandra Dasika, którego serdecznie witamy w naszym gronie i życzymy wielu łask bożych. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami. Pierwsze powakacyjne spotkania przebiegły w bardzo przyjemnej i serdecznej atmosferze.

Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów i nauczycieli.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.