Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

W naszej szkole, nowy rok  rozpoczął się o godzinie 9. 30.Na holu  licznie zgromadzili się uczniowie, rodzice i nauczyciele.  Jak zawsze w tym dniu uczestniczyliśmy we mszy świętej, podczas której razem z naszym kapłanem ks. Markiem, dziękowaliśmy za pomyślnie przeżyte wakacje i obejmowaliśmy myślą dni nauki i pracy, które nas czekają w nowym roku szkolnym.

Po mszy świętej wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się w holu szkoły. Pani dyrektor w swoim przemówieniu skierowała do wszystkich słowa powitania. Szczególnie ciepło powitała dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły progi szkolne. Ponadto równie ciepło zostali powitani uczniowie klas starszych i nauczyciele. Po części oficjalnej młodzież rozeszła się do swoich klas, gdzie mogła poznać swoich wychowawców i nauczycieli poszczególnych przedmiotów.