Warsztaty rodzinne w przedszkolu

24 marca, w grupie przedszkolnej odbyły się warsztaty rodzinne pt.: Wielkanocny koszyczek”.

Na tych zajęciach nasi najmłodsi milusińscy poznali zwyczaje i obrzędy związane ze świętami Wielkiejnocy i pomimo młodego wieku znakomicie przyswoili sobie informacje związane ze Zmartwychwstaniem Jezusa.

Od samego rana dzieci czynnie brały udział w kolorowaniu pisanek, a w południe przybyli ich rodzice aby wspólnie ze swymi pociechami wykonać wielkanocne koszyczki. Warsztatom tym towarzyszyła niezwykła atmosfera. Po małej rozgrzewce gimnastycznej, rodzice z zapałem zabrali się do pracy. Wykonane koszyczki były piękne, kolorowe i niepowtarzalne.

Panie przedszkolanki zachwycone kreatywnością rodziców, chciałyby jeszcze raz ogromnie podziękować rodzicom i dzieciom za udział w warsztatach, za pełne zaangażowanie i ciepłą, radosną atmosferę oraz przede wszystkim za pełną współpracę.

Serdecznie dziękujemy

Fotorelacja z warsztatów tutaj