WESOŁYCH ŚWIĄT

Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, przepełniony ciepłem, radością i miłością. W związku z tym w ubiegłą sobotę wszystkie zajęcia w szkole odbywały się w szczególny, odświętny sposób. Na lekcjach dzieci poznawały zwyczaje i tradycje świąteczne,  podkreślając wartość bezinteresownego obdarowywania się, a w przerwach rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. Nasi uczniowie wprowadzili nas wszystkich w ten magiczny czas świąt, nie tylko śpiewając ale nawet przygotowując wyjątkowe śpiewniki i życzenia dla swoich bliskich. To był wyjątkowy rok, pełen wzruszeń, trudności ale też niezapomnianych chwil. Składamy więc Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Święta Bożego Narodzenia napełnią nasze domy spokojem, blaskiem i radością.

Zapraszamy do galerii tutaj.

WESOŁYCH ŚWIĄT