Wielkanoc 2021

Tuż przed zbliżającą się Wielkanocą, nasi uczniowie uczestniczyli w pięknej akcji charytatywnej,  przygotowując 75 kartek wielkanocnych z życzeniami dla naszych rodaków w domach starców w Londynie. Młodsze klasy z wielkim zaangażowaniem tworzyły kartki, a starsi uczniowie je wypisywali. Dzięki temu wszyscy mogliśmy wczuć się w nastrój Świąt Wielkanocnych, a wyjątkowa atmosfera i niepowtarzalny klimat na zajęciach udzielił się wszystkim obecnym.  Te wspaniałe życzenia wielkanocne dotarły na czas przed świętami do ludzi starszych. W podziękowaniu otrzymaliśmy od nich taką wyjątkową kartkę:

Zapraszamy do galerii na fotorelację z tego dnia, a my życzymy Wszystkim Uczniom i Rodzicom, a także pracownikom szkoły Spokojnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei, dobroci i miłości…