WOŚP w naszej szkole

13.01.2018 roku, w naszej szkole odbyła się kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy współpracy ze Sztabem Waltham Abbey.

Kolorowa puszka WOŚP szybko się zapełniała. Każdy darczyńca otrzymał charakterystyczne czerwone serduszka i przyklejał je do ubrania. Było wesoło, miło i życzliwie. Wiedzieliśmy, że cel jest szczytny.  Celem tegorocznej zbiórki jest pozyskanie środków “dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” Zbiórce pieniędzy towarzyszyła licytacja darów ufundowanych przez rodziców naszych uczniów i naszych sponsorów, możliwość  ozdobienia dłoni kolorowym tatuażem i fantastyczna zumba. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy poczęstunek i napoje. Dla Noworodków razem z WOŚP zebraliśmy dziś na licytacji £660, a razem £886 plus to co w puszkach – czyli łącznie dużo ponad £1000 gorące podziękowania dla nauczycieli i rodziców, którzy przynieśli fanty na licytacje, a jeszcze większe „Sie Ma” dla wszystkich, którzy zostali z nami, otworzyli swe serca.

Jesteście Wielcy!!!

Na fotorelację zapraszamy do naszej galerii.