Zdalne Nauczanie

Przejście na system zdalnego nauczania było dla nas wszystkich dużym wyzwaniem.

Dzięki zaangażowaniu  wielu osób, nauka na odległość w naszej szkole przebiegała sprawnie i bez  problemów. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przez wiele tygodni z entuzjazmem, zapałem i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki.

Dziękujmy zarządowi szkoły za zorganizowanie pracy w zupełnie nowych warunkach i wspieranie nauczycieli, nauczycielom,  za pełne zaangażowanie, uczniom, za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, a rodzicom za okazaną pomoc. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość.

Zawieszenie zajęć i kształcenie na odległość to trudna sytuacja, w szczególności dla uczniów pozbawionych bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i rówieśnikami. Nowe narzędzia, metody pracy i komunikacji, a także umiejętności i kompetencje wypracowane podczas nauki zdalnej pozostaną z nami na dłużej i z powodzeniem będą mogły być wykorzystywane w procesie nauczania naszych dzieci.

Zapraszamy do naszej galerii, w której możemy powspominać te wyjątkowe lekcje.