Mam Talent i Festyn 2018

Dnia 16 czerwca w naszej szkole odbył się festyn, na który licznie przybyli uczniowie wraz ze swoimi rodzicami. Tego dnia już od wczesnych godzin porannych widać było ogromne poruszenie. Wszyscy krzątali się tu i ówdzie, dekorując boisko i szkolny hol, przygotowując stoiska – tak, aby wszystko wyglądało jak najlepiej.

Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy finałem konkursu „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie. Podziwialiśmy talent, odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale – wielkie brawa!! Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

Po występach dzieci, które wzbudzały największe zaciekawienie, przeszliśmy na boisko szkolne gdzie trwał wspaniały, rodzinny festyn. Można było posilić się pysznymi grillowanymi potrawami, pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem, najlepszymi domowymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców, zakupić słodkie rożki przygotowane przez uczniów szkoły, lub zachwycić się smakiem pysznego miodu i gofra. Ponadto na naszych najmłodszych gości czekały kolorowe dmuchane zamki, a także stanowisko z rzutem do celu, foto- budka, stoiska oferujące: kosmetyki, kurs dmuchania mydlanych baniek, 1001 drobiazgów, zdrową żywność,  malowanie twarzy czy naklejanie dzięcięcych tatuaży.

Znalazł się też czas na pokaz udzielania pierwszej pomocy. Pomiędzy tak licznymi atrakcjami nie mogło zabraknąć również loterii fantowej, w której nagrodą były zabawki oraz loterii butelkowej. Nie zabrakło także ekipy Tropicana Bar oraz gorącej salsy z Danielem Perezem. Niezwykłą niespodzianką był wspaniały występ uczniów klasy Alevel.

Uśmiechnięte twarze dzieci i ich rodziców, pokazały, że wysiłek włożony w organizację tego przedsięwzięcia się opłacał. Pozostało również przekonanie, że wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły potrafią wspólnie świętować i świetnie się bawić!

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji oraz za przybycie i wspólną zabawę!!!

Na foto i videorelację zapraszamy tutaj.