Dzień dziecka w kl 2b

1 czerwca to święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w kl. IIb upłynął w wyjątkowej atmosferze. Od samego rana buzie dzieci były bardzo uśmiechnięte.  Rozpoczęliśmy od poważnej dyskusji na temat praw dziecka. Później przeszliśmy do zabaw w klasie i na świeżym powietrzu, które pozwoliły dzieciom rozwijać sprawność manualną, umiejętność pracy w grupie,  precyzję i koordynację ruchową. Niewątpliwie atrakcją były gry i zabawy, w które kiedyś grali rodzice, a nawet dziadkowie. Wychowawczyni klasy przygotowała słodką niespodziankę dla swoich uczniów – pyszne lody!!!

To był wyjątkowy dzień, który dostarczył nam wielu emocji. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.