Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego w naszej szkole rozpoczęliśmy od uroczystej Liturgii, w czasie której na wspólnej modlitwie dziękczynnej zebrali się uczniowie, rodzice oraz nauczyciele i pracownicy naszej szkoły, a przewodniczył jej ks. Marek Gałuszka. Śpiew przygotowała i wykonała schola parafialna złożona z naszych uczniów i pani Ewy P. katechetki. Nie zabrakło oczywiście delegacji pocztu sztandarowego, który towarzyszy nam w najważniejszych chwilach szkolnego życia.

Po mszy świętej zebraliśmy się na apelu podsumowującym czas pracy i nauki w roku szkolnym 2022/2023. Po krótkim przemówieniu pani dyrektor Joanny Rann ogłosiliśmy wyniki wszystkich konkursów szkolnych i wręczono nagrody zwycięzcom. Następnie wychowawcy wraz z Zarządem wręczyli uczniom zasługującym na wyróżnienie nagrody książkowe.

Podczas akademii pożegnaliśmy również naszego ks. Marka Gałuszkę, który zacznie pracę w nowej parafii. Za jego serce, empatię, zaangażowanie, pomoc, ofiarną służbę i otwartość na wszystkie sprawy, z którymi do niego przychodziliśmy, Zarząd szkoły wypowiedział kilka życzliwych słów, wśród których najważniejsze było “dziękujemy”. Życzymy księdzu wszystkiego dobrego na nowej placówce i wielu Bożych łask! Ze smutkiem pożegnaliśmy również czwórkę wyjątkowych nauczycieli panią Joannę Dedę, Katarzynę Zawadzką, s. Danielę, Alicję Ziółkowską, Alicję Heeran, Paulinę Piotrowską i pana Bartosza Dziemidowicza. Dziękujemy za długoletnią pracę i poświęcenie.

Ostatnia część naszej uroczystości, czyli rozdanie świadectw, miała miejsce już w klasowym gronie w salach lekcyjnych. Teraz czas na zasłużony odpoczynek i ładowanie akumulatorów do dalszej pracy

Zapraszamy do galerii.

Życzymy wspaniałych wakacji