Jubileusz 15-lecia szkoły i Festyn rodzinny

17 czerwca wspólnie świętowaliśmy Jubileusz 15-lecia istnienia naszej szkoły. Zaprosiliśmy na to wydarzenie wszystkich obecnych i byłych pracowników szkoły, uczniów i rodziców. Obecni byli również goście z telewizji Polonia. Ten wyjątkowy dzień był podzielony na część artystyczną gdzie już od rana mogliśmy podziwiać talenty naszych uczniów w wyjątkowym i niezwykłym konkursie „Mam talent”, oraz część oficjalna popołudniu podczas festynu rodzinnego. Przez cały dzień można było podziwiać wystawę prezentującą wydarzenia z życia szkoły, a także nasze sukcesy i przygody w ciągu tych 15 lat.

Bogaty program festynu oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że już od godziny 17.00 szkoła oraz boiska wypełniły się tłumem ludzi, którzy przybyli na wspólne rodzinne świętowanie. Atrakcji było bardzo dużo: dmuchane ślizgawki, dmuchany tunel, loteria fantowa, koło fortuny, kiermasz z rękodziełem i książkami, rodzinna familiada, stoisko z grillem, pieczone kiełbaski, cudowne ciasta, naleśniki z czekoladą, lody i słynny już Tropicana Bar. Jednak najważniejszą częścią festynu rodzinnego było oficjalne przemówienie pani dyrektor Joanny Rann i pana prezesa Piotra Nowickiego, upamiętniające istnienie naszej placówki już od 15 lat. Wspólne zdjęcie kadry oraz symboliczny tort uwieńczyły to ważne dla nas wydarzenie. Wspólne tańce i śpiewy zakończyły ten pełen emocji dzień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły, którzy swoją obecnością uświetnili Jubileusz 15-lecia istnienia naszej szkoły. To święto nas wszystkich, bo szkoła to miejsce, które wspólnie tworzymy – chcemy, by było wyjątkowe i żeby jak najlepiej służyło dobru naszych dzieci.

Zapraszamy do galerii.