Kiermasz Charytatywny

W imieniu zarządu szkoły oraz P.Kamili chcielibyśmy serdecznie podziękować za udzielone wsparcie i udział w szkolnym Kiermaszu Charytatywnym. P.Kamila jest wdową i mamą dwójki dzieci, która od 4 miesięcy walczy z nowotworem. Jest już po 3 operacjach nogi i nie jest w stanie pracować. Zebraliśmy razem 2205 funtów , które zostały już przekazane. A oto pare słów podziękowania od p.Kamili :

Chciałabym z całego serca podziękować wszystkim: dyrekcji szkoły, księdzu, nauczycielom, rodzicom dyżurnym, dzieciom uczacym się w szkole i wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc dla mnie i moich dzieci. To bardzo wiele dla mnie znaczy. Dzięki Waszym wielkim sercom mogę spokojnie dochodzić do zdrowia, nie martwiac się, że nie będę miała potrzebnych finansów na jedzenie i opłacenie czynszu…
Jeszcze raz z całego serca chce w swoim imieniu i w imieniu Adasia i Filipka bardzo Wam wszystkim podziękować za okazane nam serce i pomoc oraz proszę o wsparcie modlitwa w tym trudnym dla mnie czasie.
Gorąco wszystkich pozdrawiamy
Kamilla, Adam i Filip.