Festyn Szkolny

W sobotę 18 czerwca na terenie naszej placówki odbył się Rodzinny Festyn . Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej – uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi, oraz zaproszonych Gości udało się przygotować wiele ciekawych propozycji na wspólną zabawę.
Na tej niezwykłej imprezie plenerowej panowała od początku do końca radosna atmosfera zabawy, ponieważ organizatorzy bardzo się postarali i zaproponowali moc atrakcji, aby wywołać promienne uśmiechy na twarzach dzieci oraz wszystkich uczestników. Były ogromne, ciągle oblegane dmuchańce, loterie fantowe, koło fortuny, bungee, warsztaty z puszczania wielkich baniek mydlanych, kolorowe stoisko wielu ciekawych książek, stoiska kosmetyczne i z pamiątkami. Na dziedzińcu szkoły było bardzo gwarno i radośnie. Podczas festynu można też było pomalować twarz i na przykład upodobnić się do ulubionego zwierzątka, zjeść lody lub gofry, wypić lemoniadę lub inne napoje w Tropicana Bar, zjeść coś z grilla, bądź coś słodkiego ze stoiska na którym powystawiano przepyszne słodkości konkursowe. Punktem finałowym festynu było rozlosowanie koszy przygotowanych przez każdą klasę oraz upominków i voucherów przekazanych przez sponsorów, zwycięzcom gratulujemy, a daroczyńcom dziękujemy. Pomimo kapryśnej pogody wszystkim dopisywał dobry humor i zabawa, a wspólną zabawę zakończyliśmy tańcem i muzyką.

Dziękujemy wszystkim pracownikom naszej szkoły, którzy wykazali się kreatywnością i sercem dla swoich uczniów i ich rodziców. Byli z nimi. Przygotowali dla nich miejsca, w których dzieci chętnie spędzały czas.
Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za przybycie, wsparcie organizacji, za zaopatrzenie kawiarenki swoimi wypiekami.
Dziękujemy społeczności lokalnej za okazane wsparcie.
Dziękujemy sponsorom, dzięki którym mogliśmy zapewnić tak wiele atrakcji.
Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy tak wspaniałą społeczność, która tworzy wspaniałe rzeczy. W grupie jest siła, a w grupie indywidualna moc.