Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

10 września wspólnie z uczniami i rodzicami spotkaliśmy się na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2022/2023.

Po  wspólnej modlitwie, poprowadzonej przez naszego Duszpasterza księdza Marka , uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał pan Prezes Piotr Nowicki razem z panią dyrektor Joanną Rann i Wicedyrektor Nataszą Radaczyńską, witając zaproszonych gości, rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów, wkraczających w mury naszej placówki.  Na zakończenie wszyscy udali się do klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

W niedzielę natomiast wspólnie uczestniczyliśmy w Eucharystii, prosząc o opiekę Bożą na nowy rok szkolny. W trakcie Mszy Świętej ksiądz Marek poświęcił i pobłogosławił podreczniki i przybory szkolne.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty! Ogromny entuzjazm, zapał oraz optymizm i doskonałe warunki do nauki oraz rozwoju dzieci o różnych potrzebach edukacyjnych, zapewnią naszym uczniom z pewnością sporo sukcesów.

Życzymy wszystkim dzieciom, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a nauczycielom – satysfakcji z pracy z dziećmi i wielu sukcesów zawodowych.