„…W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się. „

Bal karnawałowy to dla naszych uczniów dzień niezwykły, często oczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas również w tym roku.

Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, filmów oraz reklam. Wystrój sali wprowadzał wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na sali podczas zabaw i tańców robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.
W trakcie zabawy został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy strój karnawałowy.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie pięknych balowych strojów i słodkiego poczęstunku.

Kolejny bal karnawałowy już za rok na który już teraz serdecznie zapraszamy, a tymczasem powspominajmy ten czas w galerii zdjęć.