Dzień Mamy i Taty 2018

Dnia 19 maja z ogromną przyjemnością gościliśmy w szkole rodziców naszych uczniów. Już od rana nasze kochane mamy mogły korzystać z odrobiny relaksu i odpoczynku podczas zabiegów SPA, zorganizowanych w tym dniu specjalnie dla nich, a od godziny 12.00 przedstawiono dla nich specjalny występ naszych uczniów.

Uroczystość z okazji Dnia Mamy  i Taty – przygotowały dzieci z przedszkola pod opieką pani Beaty Bucewki, Renaty Nieściur, Eweliny Moskal i Magdaleny Jaskólskiej, oraz dzieci z klas drugich pod opieką pań Joanny Brudzińskiej – Sajedi, Joanny Marek – Dedy, Iwony Jaremek i Beaty Pachowicz . Na początku pani Joanna Melańczuk, dyrektor szkoły, powitała wszystkich rodziców i podkreśliła ich ogromną rolę w życiu każdego dziecka.

Uczniowie podczas wyjątkowego i wzruszającego apelu, wyraziły swoją miłość i wdzięczność poprzez recytację wierszy, śpiew piosenek, a nawet przepiękny taniec. Na uwagę zasługują też dzieci, które akompaniowały na trójkątach muzycznych aby jeszcze piękniej rozbrzmiewały piosenki dla mamy i taty.

Po uroczystości na hali szkolnej Mamy i Tatusiowie zostali zaproszeni do klas swoich dzieci, gdzie czekały na nie różne niespodzianki, laurki i kwiatki.  Był to dzień pełen wzruszeń zarówno dla rodziców jak też ich dzieci oraz nauczycieli.

Dziekujemy też rodzicom oraz osobom z poza szkoły za darmowe zabiegi kosmetyczne.

Zdjęcia dostępne tutaj.