Dzień mamy i taty

25 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Mamy i Taty. W tym wyjątkowym dniu dzieci z naszej zerówki oraz uczniowie kl. 5 zaprezentowały  bogaty program artystyczny:  wiersze, piosenki i tańce.

Na tą wyjątkową uroczystość zaprosiliśmy wszystkich rodziców. Nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i pokonali tremę, by zadowolić tak ważną dla siebie publiczność. W ten sposób dzieci chciały wyrazić rodzicom swoją miłość, wdzięczność i troskę o nich.

Były też oczywiście najserdeczniejsze życzenia, własnoręcznie wykonane laurki i zaśpiewane z całego serca dla naszych wspaniałych mam i tatusiów wzruszające piosenki.

Rodzice podczas uroczystości  nie kryli łez wzruszeń, a piękne występy dzieci nagrodzili brawami i uśmiechem.