Konkurs Wielkanocny

Konkurs Wielkanocny w naszej szkole, który miał przybliżyć uczniom wiedzę o zwyczajach i obrzędach Świąt Wielkiej Nocy został rozstrzygnięty. Z tą wiedzą w tym roku zmierzyli się uczniowie klas VI, którzy próbowali odpowiedzieć sobie na pytania: jak w Polsce obchodzi się Wielkanoc i jakie zwyczaje są z nią związane?  Celem konkursu były: popularyzacja wiedzy o zwyczajach i obrzędach związanych ze Świętami Wielkanocnymi, upowszechnianie regionalnych zwyczajów wielkanocnych, doskonalenie umiejętności i warsztatu plastycznego oraz prezentacja możliwości  twórczych dzieci. Uczniowie wykazali się talentem, wrażliwością i zaangażowaniem za co bardzo im dziękujemy. A oto wyniki konkursu:

I miejsce – Weronika S.

II miejsce – Zosia Sz.

III miejce – Mishy H.

Wyróżnienia : Julia J oraz Oliver

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy. Nagrody dla wyszczególnionych osób zostaną przesłane pocztą w następną sobotę, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i złote bilety za wspaniałe zaangażowanie w konkursie.

Zdjęcia prac w galerii.