Pierwszy miesiąc szkoły

Pierwszy miesiąc nauki za nami.

Właśnie minął pierwszy miesiąc spotkania uczniów ze szkołą. Uczniowie zdążyli lepiej się poznać i sporo nauczyć. Wiedzą, jak bezpiecznie spędzać przerwy i jak zachowywać się na lekcji i wobec innych koleżanek i kolegów. Z każdym dniem w zeszytach uczniów pojawiają się nowe litery i cyfry, a u naszych starszych dzieci wspaniałe wypracowania i notatki. Dzieci wytrwale piszą i ćwiczą czytanie. Odbyły się także pierwsze imprezy klasowe. Uczniowie świętowali swoje urodziny i Dzień Chłopaka.

Wszyscy cieszymy się, że minione soboty przebiegły harmonijnie, radośnie i ochoczo. Mamy również nadzieję, że uczniowie w kolejnych miesiącach będą nadal tak pięknie zmotywowani do nauki, a szkoła będzie zaskakiwać ich radośnie i pozytywnie!

ZAPRASZAMY DO GALERI