Pierwszy Miesiąc Szkoły

Właśnie minął pierwszy miesiąc spotkania naszych uczniów ze szkołą. W tym czasie wydarzyło się tak wiele…

Zdążyliśmy lepiej się poznać i sporo nauczyć. Uczniowie z dużym zaangażowaniem i wielkim zapałem zaangażowali się w swoją szkolną przygodę. Oprócz pracy lekcyjnej zdążyli się już zapoznać z funkcjonowaniem szkoły, a także zaangażować w wiele ciekawych lekcji np. moje pasje i hobby w klasie trzeciej, oblicze II wojny światowej iw klasie czwartej , praca z obrazkiem i wspomnienia z wakacji w klasie GCSE, spotkanie z lekturą w klasie drugiej, zabawa z ciastem u przedszkolaków, oraz zaskakujące spotkanie z niezwykłym smokiem Teodorem w zerówce.

Mamy nadzieję , że nasi uczniowie w kolejnych miesiącach będą nadal działać aktywnie, a szkoła będzie zaskakiwać ich radośnie i pozytywnie