Rozpoczęcie roku szkolnego

11 września w naszej szkole odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Inauguracja rozpoczęła się na placu szkolnym, gdzie wszystkich zebranych: uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników oraz przybyłych gości przywitał Zarząd szkoły. Po wspólnej modlitwie z księdzem Markiem Gałuszką, pani dyrektor Joanna Melańczuk krótko omówiła organizację pracy szkoły w nowym roku szkolnym, przedstawiła wychowawców klas oraz  życzyła wszystkim naszym uczniom, aby był to rok pełen sukcesów i pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Natomiast podczas niedzielnej Eucharystii, 12 września , nasze dzieci , rodzice i parafianie wspólnie z naszym Duszpasterzem modlili się o łaski i błogosławieństwo na cały rok nauki szkolnej. W związku z beatyfikacją naszego patrona szkoły Bł. Stefana kardynała Wyszyńskiego, była to też okazja aby wspólnie podziękować Panu Bogu za Jego opiekę nad nami.

Po Mszy Św. ksiądz Marek poświęcił naszym uczniom podręczniki i przybory szkolne.

Zapraszamy do galeri