Zakończenie roku szkolnego 2018/19 i Festyn rodzinny

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w naszej szkole, rozpoczęła się mszą świętą odprawioną przez naszego kapłana ks. Marka Gałuszkę. Po mszy świętej, wszyscy pozostali na dalszej części uroczystości . Pani dyrektor, po krótkim podsumowaniu roku szkolnego przystąpiła do wręczenia uczniom świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych.. Ambasada RP w Londynie ufundowała nagrody dla najlepszych prac  w konkursie o Żołnierzach Wyklętych. Dodatkowo także  nagrodzono dzieci, które otrzymały w roku szkolnym Złote Bilety.

Wśród tych radosnych chwil przyszedł też moment smutny, pożegnania wyjątkowej nauczycielki pani Katarzyny Bednarek. Po wzruszeniu, powadze i uroczystych chwilach wszyscy zostali zaproszeni na nasz szkolny Festyn, gdzie już w gronie rodzin, przyjaciół i znajomych mogliśmy cieszyć się rozpoczynającymi się wakacjami.

Zapraszamy na fotorelację tutaj