Polska moimi oczami

Minionej soboty rozstrzygnięto konkurs w klasach czwartych pt.” Polska moimi oczami”.
Celem konkursu było ukazanie przez dzieci piękna naszej ojczyzny, poszerzenie wiedzy dzieci na temat własnego kraju ( jego krajobrazu, zabytków, kultury), rozbudzenie wśród dzieci uczuć patriotycznych oraz rozwijanie wyobraźni oraz zachęcenie do aktywności twórczej. Technika wykonania prac była dowolna. Wszystkie prace były zachwycające i bardzo kreatywne. Na ogólną ocenę miały wpływ: oryginalność, walory artystyczne, pomysłowość i samodzielność, W konkursie wzięło udział dziesięciu uczniów. W drodze głosowania przyznano trzy pierwsze miejsca:
I miejsce – Marcel G.
II miejsce – Ela Y.
III miejsce – Natalia B.
Wszyscy otrzymali piękne dyplomy i nagrody. Dziękujemy uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach.
Zapraszamy do galerii.