Święty Mikołaj

Święty Mikołaj znany jest przede wszystkim jako wielki przyjaciel dzieci, który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami o ile były grzeczne. Na szczęście w naszej szkole wszyscy uczniowie zasłużyli na prezenty, co potwierdził 6 grudnia św. Mikołaj, który przybył do nas z wielkim workiem podarunków.
Na ten dzień czekali wszyscy, bo któż z nas nie lubi dostawać prezentów. W podziękowaniu za otrzymane prezenty nasi uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wierszyki pod kierunkiem swoich wychowawców. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć ze św. Mikołajem. Ponadto, jak co roku 6 grudnia jest “dniem czapki – mikołajki oraz świątecznego sweterka”.

Korytarz szkolny wypełnili więc uśmiechnięci uczniowie z czerwonymi czapkami na głowie. W tym dniu na lekcjach panował nastrój pełen radości i szczęścia, gdyż królowały tematy związane z mikołajkową wizytą. Św. Mikołaj opuszczając mury naszej szkoły podziękował za miłe przyjęcie i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi.
Dlatego też św. Mikołajowi dziękujemy z całego serca za wizytę i poświęcony nam czas. Dzięki tej wizycie jeszcze bardziej czujemy magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do galerii.