Dni Dziedzictwa Narodowego

Polskie Dni Dziedzictwa Narodowego są wyjątkową okazją w naszej szkole, aby uczcić święto Konstytucji 3 maja,  Flagi Państwowej oraz przybliżyć wszystkim nasze wspaniałe tradycje i historię. Toteż w minioną sobotę, jak co roku zaprosiliśmy uczniów, rodziców, znajomych i bliskich na coroczne polskie śniadanie. To już tradycja w naszej szkole.

Jako rodzina świętujemy ten dzień przy wspólnym stole. Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom za pomoc w jego zorganizowaniu. Na niezwykłe spotkanie z historią zaprosił nas natomiast pan Kawończyk, bowiem uczniowie mogli oglądać, a przede wszystkim dotykać i przymierzać eksponaty z Instytutu gen. Sikorskiego.Nie była to jednak jedyna niezwykła wystawa tego dnia. Z okazji konkursu „Szacun dla szacunku” podziwialiśmy prace naszych uczniów – rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce . Również podczas lekcji tematem przewodnim była Polska, polskie symbole narodowe i polskie tradycje.

Na fotorelację zapraszamy do galerii.