Kiermasz Bożonarodzeniowy

Jak co roku, w ostatnią sobotę przed świętami, odbył się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Uczniowie, rodzice i zaproszeni goście bardzo mocno się zaangażowali za co ogromnie dziękujemy. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne dekoracje i upominki między innymi zdjęcia z Mikołajem, książki, zabawki, ozdoby choinkowe, świece zapachowe, koraliki, naszyjniki i wiele, wiele innych wspaniałych świątecznych akcentów Były też pierogi, pierniki świąteczne, słodycze i miody. Dziękujemy zarówno sprzedawcom jak i również kupującym. Jesteśmy pod wrażeniem waszej szczodrości i życzliwości dla nas i tego co wspólnie robimy.