Wizyta Świętego Mikołaja

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie, więc przyjechał też do naszej szkoły w Londynie. Dzieci wyczekiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka. Wszyscy uczniowie byli bardzo szczęśliwi, rozpromienieni, a kiedy znaleźli się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzeni. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu i radości. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w domu i w szkole, a dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów, a ponieważ każdy z nas może być świętym Mikołajem to dzięki udziałowi całej szkoły, w akcji „ Paczka na gwiazdkę”, mogliśmy spełnić marzenia Helenki i Nikodema oraz ich rodzeństwa. Dziękujemy całym sercem wszystkim, którzy pomogli nam wywołać uśmiech na twarzach naszych małych przyjaciół.