Zakończenie roku szkolnego

Dnia 26 czerwca odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego . W tym roku ze względu na restrykcje sanitarne, świadectwa szkolne i nagrody dla najlepszych uczniów, były rozdawane w klasach. Wysokie wyniki w nauce, zwycięstwa w wielu konkursach, angażowanie się w pracę na rzecz szkoły, akcje charytatywne oraz co jest tak ważne, pomoc koleżeńska to tylko niektóre osiągnięcia naszych wyjątkowych uczniów, dlatego też przygotowaliśmy dla nich słodką, pachnącą latem i wakacjami niespodziankę w postaci lodów, które każdy mógł sobie wybrać według własnego uznania. Niezwykłe emocje czekały na uczniów chwilę potem, gdy uroczyście wręczono nagrody laureatom konkursu „Kardynał Wyszyński w oczach dzieci i młodzieży”.  Na to ważne wydarzenie przybył do naszej szkoły, pan konsul Tomasz Balcerowski, który skradł serca dzieci swoją radością i przyjacielskim nastawieniem oraz wręczając im z Zarządem Szkoły wyjątkowe dyplomy i nagrody w postaci voucherów, pięknych książek, koszy podarunkowych i niezwykłych zestawów związanych z historią Polski. Dziękujemy za obecność i nagrody w imieniu dzieci i rodziców, sponsorom:

• Konsulatowi RP w Londynie
  • Małgorzacie i Maciejowi Zagrajek „ Pełny Brzuch”
  • Katarzynie Jakubowskiej
  • Przemysławowi K.
  • Ewie i Michałowi M.
  • Agnieszce i Marcinowi Rojek „U Ozików”
  • Parafianom parafii św. Jana Pawła II w Londynie

Dodatkowo wręczyliśmy też nagrody za konkurs literacki. Po wręczeniu świadectw szkolnych, udaliśmy się do kościoła St Mary Magdalen’s, na Whetstone, żeby na wspólnej modlitwie podziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej za łaski i błogosławieństwa. Po uroczystej Eucharystii wspólnie z parafianami udaliśmy się radośnie świętować rozpoczęcie wakacji w parku podczas pikniku.

Dziękujemy księdzu Markowi za opiekę duszpasterską, wsparcie i modlitwę. Dziękujemy Zarządowi szkoły oraz pracownikom administracji, za trud i zaangażowanie w rozwój naszej szkoły oraz jej nienaganne funkcjonowanie. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za poświęcenie w wykonywaniu swoich obowiązków, za wszelkie inspiracje, serdeczność i koleżeństwo.

Dziękujemy uczniom za cały, wspólny rok pełen wyjątkowych chwil, za entuzjazm i zapał w nauce. Dziękujemy rodzicom, za okazywaną życzliwość i wspieranie nauczycieli, a także za pomoc w zorganizowaniu pracy swoich dzieci, a naszych uczniów, w warunkach zdalnego nauczania.

Życzymy, aby czas nadchodzących wakacji był czasem dobrego odpoczynku, czasem nabierania sił do dalszej nauki i pracy. Niech spokojny, ale przede wszystkim bezpieczny wypoczynek, da energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2021/2022. Do zobaczenia we wrześniu.

Zdjęcia dostępne w galerii.